AGROBAZARY

Vítejte na webovém portále s informacemi a seznamem Agrobazarů v Čr. Dozvíte se o Novinkách z oblasti zemědělství.

 

Tipy kde a jak koupit levné a kvalitní zemědělské stroje, dobrý servis,  jaký leasing zvolit pro nákup v agrobazarech a o jiných zajímavostech z oblasti zemědělského průmyslu, Agroprůmyslu a o malopěstitelech v České republice.

 

Traktory , Malotraktory, frézky, Kombajny, sklízení, Zpracování půdy, Hnojicí stroje a postřikovače, Chov a krmení zvířat,Stroje pro vinohrady, Secí stroje, Lesní stroje,Shrnovače, Obraceče, Přívěsy, vleky za traktor 

Servis zěmědělských strojů

Servis zěmědělských strojů

Česká republika patří odedávna k zemím kde je zemědělství rozšířenou komoditou. K tomu se okamžtiě nabaluje daší odvětví tohoto průmyslu a tím je právě péče a servis strojů a technického zařízení potřebného k provozování tohoto oboru. Jak a kde hledat dobře fungující zemědělský stroj a kde si ho případně nechat opravit? Na českém trhu je v tuto dobu již poměrně dost firem a agrobazarů, které se zabývají servisem zemědělských strojů a lesní techniky. Na tomto agroportálu naleznete mnoho firem  a inzerce zemědělské techniky  které se zabývají prodejem a servisem  techniky pro zemědělský průmysl.

Zemědělská technika

Traktory – traktor je stroj, který v moderní době nahrazuje tažná zvířata k obdělávání půdy. Technická vymoženost, která usnadňuje práci nejen zemědělcům na polích, ale traktory se používají všude tam, kde je zapotřebí techniky, která projede těžkým a nezpevněným povrchem. Traktorů a malotraktorů se používá převážně k převážení zemědělskě techniky a k obdělávání zemědělské půdy.

Návěsy a přívěsy – daší nákladní či přepravní závěsné vozidlo pro přepravu různých materiálů.

Komunální technika – jsou stroje pro údržbu kumunikací. Do kumunální techniky patří stroje jako jsou sypače, shrnovací radlice,  zametače nebo průmyslové vysavače pro údžbu komunikací.

Nakladač – stroj určen pro nakládání materiálu. Díky možnosti výměny různých radlic a a hydraulických ruk jsou nakladače vhodné pro nakládání jakéhokoliv materiálu např. Písek, palety, balíky, kameny atd.

Fekální vozy – fekální vůz je nákladní vozidlo s cisternou schopno vysávat hutné hmoty jako jsou výkaly a usazeniny.

Secí stroj – secí stroje jsou určeny a uzpůsobeny pro setí  a výsev semen na polích a jiných zemědělských plochách.

Sazeče a vyorávače- jsou stroje pro sedbu sazenic a opětovné vyjmutí vzrostlé sazenice.
.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Agro Tip - Podestýlka pro koně

obrazek Máme pro Vás AGRO Tip v podobě podestýlky zvířat. Na trhu se objevila tzv. lisovaná podestýlka. Více ...

Historie traktorů

obrazek Historie traktorů   a zemědělské techniky. Poznejte historii zemědělství v Čechách. Národní Zemědělské Muzeum slaví letos 120 let. Více ...

Mikulov hostil historicky první setkání vín originální certifikace

obrazek

Společnou řeč nedávno v Mikulově našli zástupci tří značek VOC (vína originální certifikace), které garantují původ a kvalitu vín ze čtyř moravských vinařských podoblastí. Jednání přineslo řadu podnětů pro rozvoj apelačního systému hodnocení vín.

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.