AGROBAZARY

Vítejte na webovém portále s informacemi a seznamem Agrobazarů v Čr. Dozvíte se o Novinkách z oblasti zemědělství.

 

Tipy kde a jak koupit levné a kvalitní zemědělské stroje, dobrý servis,  jaký leasing zvolit pro nákup v agrobazarech a o jiných zajímavostech z oblasti zemědělského průmyslu, Agroprůmyslu a o malopěstitelech v České republice.

 

Traktory , Malotraktory, frézky, Kombajny, sklízení, Zpracování půdy, Hnojicí stroje a postřikovače, Chov a krmení zvířat,Stroje pro vinohrady, Secí stroje, Lesní stroje,Shrnovače, Obraceče, Přívěsy, vleky za traktor 

CRS Marketing, s.r.o.

www: http://www.crs-marketing.cz
E-mail: info@crs-marketing.cz
Telefón:+420 416 538 136
Fax:
Adresa: Zámecká 83
Čížkovice
411 12

Jsme předním dodavatelem kompletních technologií pro zemědělskou dopravu, aplikací minerálních a organických hnojiv a technologií senážování a výroby krmiv.
Nabízíme ty nejprogresivnější technologie z celého světa pro profesionály.
Od roku 1995 jsme se postupně stali kompetentním dodavatelem předních podniků služeb, velkých zemědělských společností a provozovatelů bioplynových stanic.
Vedle prodeje techniky a technologií nabízíme našim zákazníkům a prodejcům také profesionální poradenství, rychlou dodávku náhradních dílů a odborný servis.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Agro Tip - Podestýlka pro koně

obrazek Máme pro Vás AGRO Tip v podobě podestýlky zvířat. Na trhu se objevila tzv. lisovaná podestýlka. Více ...

Historie traktorů

obrazek Historie traktorů   a zemědělské techniky. Poznejte historii zemědělství v Čechách. Národní Zemědělské Muzeum slaví letos 120 let. Více ...

Mikulov hostil historicky první setkání vín originální certifikace

obrazek

Společnou řeč nedávno v Mikulově našli zástupci tří značek VOC (vína originální certifikace), které garantují původ a kvalitu vín ze čtyř moravských vinařských podoblastí. Jednání přineslo řadu podnětů pro rozvoj apelačního systému hodnocení vín.

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.