AGROBAZARY

Vítejte na webovém portále s informacemi a seznamem Agrobazarů v Čr. Dozvíte se o Novinkách z oblasti zemědělství.

 

Tipy kde a jak koupit levné a kvalitní zemědělské stroje, dobrý servis,  jaký leasing zvolit pro nákup v agrobazarech a o jiných zajímavostech z oblasti zemědělského průmyslu, Agroprůmyslu a o malopěstitelech v České republice.

 

Traktory , Malotraktory, frézky, Kombajny, sklízení, Zpracování půdy, Hnojicí stroje a postřikovače, Chov a krmení zvířat,Stroje pro vinohrady, Secí stroje, Lesní stroje,Shrnovače, Obraceče, Přívěsy, vleky za traktor 

AGROTECHNIC MORAVIA a.s.

www: http://www.agrotechnic-olomouc.internet123.cz
E-mail: info@agrotechnic.cz
Telefón:+420 581 070 902
Fax:
Adresa: Čelakovského 1858/27
Kroměříž
767 01

AGROTECHNIC MORAVIA a.s. je Vám k dispozici jako autorizovaný prodejce známých a vyhlášených značek zemědělské techniky. Sídlíme v Olomouci ovšem působíme na území střední a severní Moravy.

Naše prodejní a servisní střediska najdete v Olomouci, Zábřehu, Miroslavi a Kroměříži.
V naší nabídce naleznete rozmanitou škálu zařízení a strojů, například traktory, sklízecí mlátičky, samojízdné řezačky, lisy, manipulátory, užitková vozidla, čelní nakladače, secí rozmetadla, secí stroje a mnohé další převážně od výrobců NEW HOLLAND, KUHN a BERTHOUD.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Agro Tip - Podestýlka pro koně

obrazek Máme pro Vás AGRO Tip v podobě podestýlky zvířat. Na trhu se objevila tzv. lisovaná podestýlka. Více ...

Historie traktorů

obrazek Historie traktorů   a zemědělské techniky. Poznejte historii zemědělství v Čechách. Národní Zemědělské Muzeum slaví letos 120 let. Více ...

Mikulov hostil historicky první setkání vín originální certifikace

obrazek

Společnou řeč nedávno v Mikulově našli zástupci tří značek VOC (vína originální certifikace), které garantují původ a kvalitu vín ze čtyř moravských vinařských podoblastí. Jednání přineslo řadu podnětů pro rozvoj apelačního systému hodnocení vín.

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.