AGROBAZARY

Vítejte na webovém portále s informacemi a seznamem Agrobazarů v Čr. Dozvíte se o Novinkách z oblasti zemědělství.

 

Tipy kde a jak koupit levné a kvalitní zemědělské stroje, dobrý servis,  jaký leasing zvolit pro nákup v agrobazarech a o jiných zajímavostech z oblasti zemědělského průmyslu, Agroprůmyslu a o malopěstitelech v České republice.

 

Traktory , Malotraktory, frézky, Kombajny, sklízení, Zpracování půdy, Hnojicí stroje a postřikovače, Chov a krmení zvířat,Stroje pro vinohrady, Secí stroje, Lesní stroje,Shrnovače, Obraceče, Přívěsy, vleky za traktor 

Agro Tip - Podestýlka pro koně

Agro Tip - Podestýlka pro koně

Máme pro Vás AGRO Tip v podobě podestýlky zvířat. Na trhu se objevila tzv. lisovaná podestýlka.

  

Tento výrobek ocení především chovatelé koní. Pro ně je tato podestýlka určena především.

 

A to z několika důvodů a vlastností, které tato podestýlka pro zvířata má. Použití je samozřejmě všestrané a určena pro koně, velká zvířata, drůbež a domácí zvířata.

Podestýlka PROFIBED CLLASIC je vyráběna v České republice na rozhraní Jeseníků a Rychlebských hor, které jsou i zdrojem dřeva pro výrobu kvalitní podestýlky. 

Požadavky a kritéria podestýlka musí splňovat základní funkce podestýlky. Pohoda a blaho zvířat je hlavním kritériem, které jim zaručuje dostatečná eliminace prašnosti steliva ve stáji pro koně. Další důležitým kritériem jsou nároky na skladování a manipulaci se stelivem a somozřejme cenová dostupnost podestýlky.

Těmto základním bodům vyhověla pouze podestýlka z hoblin PROFIBED CLLASIC.

Výroba podestýlky je šetrná k životnímu prostředí. Obalový materiál je fólie vyrobena z recyklátů bez dalšího barvení.

 

Zkušenosti s podestýlkou pod koně.

 

Pro první zastlání jednoho boxu potřebujete 3 balíky podestýlky ProfiBed a dále Vám postačí 1 balík na dva až tři dny. Struktura, délka a síla hoblin vytváří pružnou podestýlku k ochraně kloubů koní při stání i při ležení. Předpokládaná spotřeba na jednoho koně a měsíc je 10-15 balení ProfiBed.

 

Pro Vaše koně to zaručuje:

 

Pohodu a zdraví koně díky velmi nízké prašnosti v boxu pro koně dosažené dvojím odprašněním a následnou sterilizací je podestýlka šetrná k dýchacímu ústrojí koní.

Kontrola vlhkosti podestýlky působí příznivě na kopyta koní.

 

 

EKO - Kokosový podestýlka
19.11.2013 09:43:06 | Vairava
Dobrý den,

Jako úspěšný podnik s 20-ti letou zkušeností v automobilovém průmyslu se nyní zaměřujeme, o tomto produktu se vice dozujte na www.asv-coco.com . na založení nového obchodu s kokosovým vláken. Tento produkt je ideální pro EKO – Koko podestýlka pro slepice, koně ,kraví i kvalitní rust,zakládání trávníků ,květina, zelenina atd.

- 100% přírodní podestýlka
- 100% biologicky rozložitelná
- velmi silná absorpce pachů
- absolutní nepřítomnost prachu
- udržuje optimální podmínky v boxu Vašeho koně a je dobrou prevencí vzniku závažných onemocnění (revmatické bolesti, poruchy dýchacího systému Vašeho koně, onychomykóza nebo hniloba kopyt atd.)
Podestýlka je vyrobena z kokosových ořechů, je to 100% přírodní produkt s velmi vysokou schopností absorbovat čpavkové výpary v boxu. Je velmi pružná a měkká a díky tomu zabraňuje únavě končetin, vazů a šlach koně a poskytuje mu tím lepší relaxaci v boxu.(Pro více informací podívejte se prosím do příloze složku)

Výroba tomto produktu se vice zajištuje rodinná indická firma z lisovaných 100% koko vláken je přírodní, organický, Vláknitá struktura substrátu napomáhá zadržovat vodu a živiny, neobsahuje žádné patogenní organismy. Je vhodným prostředím pro rozvoj kořenové sítě pěstovaných rostlin. Nezbytné je doplňování živin a stopových prvků vhodnými, především kapalnými hnojivy.
růstové balíčky pro přímou výsadbu v různých rozměrech, květináče, rohože pro zelené střechy, hřiště a mnohé další.
Hledáme firmy, s nimiž bychom rádi spolupracovali a obchodovali. Ceny jsou velice výhodné, jsme přímí výrobci. Dodáváme do USA ,Malajsie,Dubai.

Předností našeho Obchodovaní

1. ASV firma je výhradní distributor pro ČR
2. výhodná cena
3. Prodej na palety, kontejnery
4. Kapacita 8 kontejneru/týden
Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na obchodní spolupráci.

podestýlka
25.11.2015 12:43:51 | tik
Dobrý den,chtěl jsem nejdříve zepta zda máte na sebe ještě jiný kontakt jako třeba adresu nebo telefon popřípadě ceník.Děkuji Tikovský
zalani telefonockeho kontaltu
21.02.2016 00:00:03 | zadrapa david
Prosim poslete mi telefonni cislo dekuji
zalani telefonockeho kontaltu
21.02.2016 00:00:26 | zadrapa david
Prosim poslete mi telefonni cislo dekuji

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Agro Tip - Podestýlka pro koně

obrazek Máme pro Vás AGRO Tip v podobě podestýlky zvířat. Na trhu se objevila tzv. lisovaná podestýlka. Více ...

Historie traktorů

obrazek Historie traktorů   a zemědělské techniky. Poznejte historii zemědělství v Čechách. Národní Zemědělské Muzeum slaví letos 120 let. Více ...

Mikulov hostil historicky první setkání vín originální certifikace

obrazek

Společnou řeč nedávno v Mikulově našli zástupci tří značek VOC (vína originální certifikace), které garantují původ a kvalitu vín ze čtyř moravských vinařských podoblastí. Jednání přineslo řadu podnětů pro rozvoj apelačního systému hodnocení vín.

Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.